top of page

Taneční studio Evans Dance Zlín

Vedoucí a choreografkou Tanečního studia EVANS je Eva Stodůlka Nejedlá, která se tanci a divadlu věnuje od dětství.  
Ke svým tanečním projektům využívá tzv. technik moderního tance, kterými dokáže zpracovat nadšení amatérských tanečníků do podoby vystoupení před diváky.

Sestava pro rok 2022:

Eva Stodůlka Nejedlá, Jana Holánková, Jana Jordánová, Lenka Juříková, Lucie Kudrnová,  Helena Prokešová, Adéla Pavlíková, Pavla Šťastná, Lenka Navrátilová, Leona Zeldová, Jindřiška Navrátilová, Valerie Vrbová, Ludmila Garguláková

Eva Stodůlka Nejedlá

Choreografka, tanečnice a pedagog, lektorka jazzového tance a stepu. Začínala ve folklorním souboru, ale když v 80.tých letech zavála vlna rock and rollu, začala se věnovat také i stepu a jazzu. V současné době má malé taneční studio Evans Dance, ve kterém učí jazzový tanec a taneční techniky a step a vytváří choreografie. Účastnila se velkého množství seminářů ve STRALET Brno, u Radka Balaše ml i st., Franka Towena, TD Bralen a u Davida Strnada. Učí také na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění na oboru herectví moderní tanec a připravuje budoucí mladé herce k pohybovým aktivitám na jeviště. Připravovala i úspěšné adepty na muzikálové herectví na JAMU.
V 90.tých letech působila jako herečka a taneční pedagog v MDZ. Má za sebou desítky choreografií pro své kurzisty, studenty nebo taneční soubory a profesionální i amatérské divadlo. V poslední době se věnuje muzikálovému tanci a choreografiím.

bottom of page